www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel FUSION HOTEL ubytování Praha 1

 
 
 
Hotel Praha 1 Fusion hotel - disponuje restauracíHotel Praha 1 Fusion hotel - disponuje vinárnouHotel Praha 1 Fusion hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Fusion hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Fusion hotel - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Fusion hotel -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Praha 1 Fusion hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Fusion hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Fusion hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel FUSION HOTEL
Panská 9, Praha 1 11000
Česká Republika
Hotel-Praha-Fusion-hotel@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Fusion hotel ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel FUSION HOTEL - ubytování Praha 1 | Vítejte

 
Hotel Praha 1 Fusion hotel Fusion hotel Prague se nachází v samém srdci Prahy, v blízkosti všech hlavních turistických památek a nákupních center. Zastávky veřejné dopravy jsou situovány pouhé dvě minuty pěšky od hotelu.

Fusion hotel v Praze je jiný, unikátní, (r)evoluční typ hotelu. Hotel je většinou vnímán jako místo, kde pouze přespíme. Někdy se nám spí dobře, někdy hůř, někdy raději co nejdříve zapomeneme. Konzervativní tradice nudí, je čas posunout se dál.

Hotel by mě být místem, kde má člověk chuť BÝT. Být spokojený, být šťastný, být v pohodě. Místem, kde potká podobně naladěné lidi. Vítejte ve fusion prostředí, vytvořeném v uvolněném funky duchu. Každý z Vás je pro nás důležitou individualitou. Vítejte v hotelu Fusion.

Ubytování
Fusion hotel dostal přezdívku – ‘dostupný lounge hotel’. Ve všech prostorách hotelu jsou představována díla českých umělců.

Pokoje
Comfy - dvoulůžkový a třílůžkový pokoj, Flexy pokoj pro čtyři osoby - dvě dvoulůžka, Ateliér 4 osoby - 2x letiště, Xtensive pokoj 2 až 6 osob, největší postel v střední Evropě, Sharey vícelůžkový pokoj pro 4 až 8 osob, Sharey bunk pokoj - noclehárna. 

Hotel Fusion služby
Společné prostory hotelu Fusion v Praze nabízejí hostům možnost, jak si odpočinout, najíst se, napít a poznat nové přátele. Rychlý a bezplatný internet, iTunes DJ ve veřejných prostorách, Skype kabina, pokojová Apple TV, to vše je součástí Fusion. Zaregistrujte se on-line a připojte se k naprosto jedinečné Fusion sociální síti, kde můžete během pobytu komunikovat s ostatními hosty hotelu.

Kruhový otočný bar s interaktivními elektronickými hrami, kuřácká místnost s vodní dýmkou a zahradní terasa, živá hudba, bezplatné PC pro hosty, prádelna, prodejní automaty na patrech.

První otočný bar v Evropě
V hotelu Fusion v Praze čeká na své hosty nejen nápojový, otočný bar, nádherná a originální místnost ve stylu art-deco. Nabízí vynikající koktejly, skvělou atmosféru a velmi přátelský personál, ale nabízíme také kout s nejlepší vodní dýmkou v Praze a Skype kabinu, odkud můžete realizovat video hovory bezplatně do celého světa a u toho popíjet některý z koktejlů. Každý víkend hostující DJ nebo živá hudba.

Epopey – český gastro restaurant
Česká gastro restaurace Epopey hotelu Fusion Praha nabízí jídla vycházející z tradiční české kuchyně, soustředí se zejména na kvalitní čerstvé ingredience. Lehká a zdravá strava a neustále se měnící řada denních specialit. Mezi nimi najdete ryby, maso, těstoviny a salátové mísy, na jejichž přípravu jsou používány sezónní vždy čerstvé suroviny. Vychutnejte si jídlo podávané s nejlepšími českými pivy.

Soup in the City
Soup in the city v hotelu Fusion v Praze je polévkový bar s něčím malým k zakousnutí - zdravé a vyvážené polévky a malá jídla. Krásné a cool místo, kde se podává široká škála výtečných a čerstvých polévek. V "Soup in the City" si vyberete z denní nabídky čerstvých domácích polévek od tradičních českých, poctivých bujónů s zajímavými kombinacemi ingrediencí až po polévky z Asie, Orientu nebo Dálného východu. Kromě polévek máme širokou nabídku salátů, baget, wrapů, bagelů nebo sendvičů. Soup in the City je ideální místo na lehký oběd.